O nasO nasO nas
O nas
Jesteśmy firmą rodzinną która od początku swego istnienia specjalizuje się w uprawie traw. Dzięki temu w ciągu kilkunastu lat nauczyliśmy się doceniać ich piękno, bogactwo form oraz niesamowitą adaptatywność do każdych warunków środowiskowych. Dostrzegając potencjał jaki tkwi zarówno w walorach dekoracyjnych jak i użytkowych od lat propagujemy ich stosowanie w małej i dużej architekturze krajobrazu.
Nasze trawy
Wyhodowane przez nas rośliny zdobią ogrody w całym kraju stanowiąc też ważny element parków miejskich w prestiżowych lokalizacjach. To dodatkowo dopinguje nas do tego by prezentowana oferta obejmowała trawy będące odpowiedzią na potrzeby terenów zieleni publicznej oraz każdego z Państwa kto doceni ich niebanalną estetykę.
Rozwój przed wszystkim
Zwiększając z roku na rok potencjał asortymentowy oraz ilość roślin w grupach odmianowych zapewniamy ich dostępność w ciągu całego sezonu wraz z obsługą logistyczną dostosowaną do potrzeb każdego odbiorcy oraz ciekawe rozwiązania prezentacji naszych produktów.
Jesteśmy jedynym tak wyspecjalizowanym gospodarstwem ogrodniczym w Polsce, dzięki czemu mamy i szeroką ofertę i wiedzę na temat naszych produktów sprawdzoną w toku wielu lat doświadczeń, pracy nad jakością i przydatnością traw w naszych warunkach co wraz z wynikami współpracy z partnerami daje nam możliwość rzetelnego informowania odbiorców i kreatorów zieleni o wartościach roślin i ich dostosowaniu do konkretnych warunków stanowiskowych.
Wprowadzamy też nowe elementy do naszej oferty w postaci mieszanek traw i łak kwietnych, podłoża, nawozy i preparaty do pielęgnacji traw oraz trawników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Szkółka traw ozdobnych
Sprawdź naszą ofertę
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!